Kodu  |   Kontakt  |  Küsimused ja vastused  |  Tellimine  |  Maksmine  |   Meie tehnika  |   Minu konto  
PHOTO the LUXE
PHOTO the LUXE
  Kõik tooted    |   2D Kristall    |   2D portreefoto 3D kujutisena kristallklaasis    |   Foto graveerimine peeglile
Privaatsuseeskirjad
Photo the Luxe International tänab teid teie usalduse eest, lubame hoida teie personaalset vara äärmise hoolikusega. Siit võite lugeda, millist personaalset infot Photo the Luxe International kogub, mida selle infoga tehakse ja kellega jagatakse. Käesolevas dokumendis kirjeldatakse, kuidas teie isiklikke andmeid kaitstakse ning kuidas saate määrata, milliseid teie isiklikke andmeid oleme lubatud kasutama. Siit leiate infot selle kohta, kuidas muuta teie isiklikke andmeid meie tellimissüsteemis ning mida peab tegema selleks, kui te ei soovi meilt saada infokirju. Käesolev dokument viitab kontaktidele, kust saab abi privaatsusküsimustes.

Millist personaalset informatsiooni Photo the Luxe International kogub ja milleks seda kasutatakse?

Teie andmeid kasutatakse teie poolt tellitud kauba kättetoimetamiseks nõutud aadressile. Meie eesmärk on koguda vaid sellist informatsiooni, mis aitab meie kliente paremini teenindada.

Käesolevad privaatsuseeskirjad vastab järgnevatele õiguslikele aktidele:

 • Privaatsuskaitse akt (WBP)
 • Euroopa privaatsusdirektiiv (95/46/EC)

 • Isikuandmete ja teiste andmete töötlemine

  Selleks, et pakkuda head ja personaalset teenust, palume teilt privaatset infot. Juhul kui registreerite meie kasutajaks, siis palume teil sisestada järgneva informatsiooni; teie nimi, e-maili aadress ja telefoninumber, teie isiklikke andmeid ei levitata kolmandatele isikutele. Teie isikuandmeid kasutatakse vaid teie poolt tellitud toodete protsesseerimiseks. Photo the Luxe International lähtub tellimustes kolmest protsessist: identiteet, maksmine ja saatmine.

  Personaalsed andmed

  Personaalsed andmed palutakse sisestada registreerimis või tellimistoimingute edukaks lõpuleviimiseks

 • Perekonnanimi
 • Tiitel
 • Nimi
 • Aadress
 • Postiindeks
 • Linn
 • Riik
 • E-mail
 • Telefoni number
 • Mobiiltelefoni number

 • Tellimise vormistamisel teie poolt sisestatud andmeid kasutatakse tellimuse kiireks kohaletoimetamiseks. Teie e-maili aadress ja telefoni number on vajalikud juhuks, kui peame vajalikuks teid informeerida mõnest teie tellimust mõjutavast asjaolust. Samuti võidakse teie e-maili aadressi kasutada mõne meie uudistoote või teenuse reklaamimiseks. Teie isikuandmeid ei jagata kolmandate isikutega reklaami eesmärgil.

  Maksmine

  Aktsepteerime järgmisi maksekaarte ja maksmisviise: (Master Card, Visa, Paypal, iDEAL, pangaülekanded). Maksmise turvalisuse tagame sellega, et teie pangaandmeid ei salvestata.

  Internet

  Kui nõustute meie interneti leheküljel küpsiste allalaadimisega, siis salvestame ja analüüsime teie eelistused meie leheküljel automaatselt. Nii teame teie toote-eelistusi ja oskame teile saata infokirjed just teid huvitavate pakkumistega.

  Eesmärgid ja andmed

  Järgnevalt kirjeldatakse, mille tarvis Photo the Luxe International teie andmeid kasutab. Teie andmeid omame järgmistel eesmärkidel:

  Isiklikku informatsiooni kasutame administratiiv- ja kommertseesmärkidel, milledeks on:

 • Teie tellimuse töötlemine(administratiiv)
 • Tellitud toote saatmine teie poolt soovitud aadressile(administratiiv)
 • Pakkumaks teile just teid huvitada võivaid pakkumisi ja soodustusi(kommerks)

 • Pangaandmeid kasutatakse administratiiveesmärkidel, täpsemalt:

 • teie makse edukas sooritamine

 • Internetiliikluse analüüsimist kasutatab Photo the Luxe International klientidelt tagasiside saamise eesmärgil. Seda infot kasutatakse meie internetilehekülje kasutamissõbralikumaks muutmiseks.

  Toote tellimine

  Kui tellite toote meilt, siis palume teil sisestada tellimuse vormi teie nimi, aadress, telefoni number ja e-maili aadress. Seda infot kasutame tellimuse edukaks lõpuleviimiseks.

  Interneti lehekülg

  Paljud internetikasutajad muretsevad internetis olles nende privaatsuse pärast ja seda just interneti lehekülgedel olevate küpsiste tõttu. "Küpsised" on mahult väikesed tekst-failid, mis talletavad teie eelistused. Küpsised ei talleta informatsiooni teie arvuti süsteemist. Photo the Luxe International internetilehekülg kasutab küpsiseid teie eelistuste salvestamiseks. Juhul kui te ei soovi küpsiste lubamist internetis liikudes, siis keelake see funktsioon minnes Internet Explorer suvanditesse ja tehke vajalikud muudatused.

  Personaalne informatsioon kolmandatele isikutele?

  Photo the Luxe International ei jaga klientide personaalset informatsiooni kolmandate isikutega (oleme sunnitud nimetatud informatsiooni väljastama vaid vastavate seaduslike asutuste nõudmisel). Teie isikuandmed liiguvad vaid Photo the Luxe International ettevõtte siseselt, vajadusel ka edasimüüjatele. Photo the Luxe International edasimüüjatel on keelatud isikuandmete avalikustamine.

  Teie isikuandmete kaitse?

  Oleme seadnud teie isikuandmete ülimalt kaitse ülioluliseks. Kasutame administratiivseid, tehnilisi ja füüsilisi abinõusid vältimaks meie andmebaasides olevate isikuandmete ebaseaduslikku avalikustamist. Teeme kõik endast oleneva kaitsmaks meie omanduses olevaid klientide isikuandmeid.

  Meie interneti leheküljel olevad lingid

  Photo the Luxe International kodulehekülg kajastab linke teistele interneti lehekülgedele, samuti kolmandate osapoolte reklaame - nimetatud lingid ja reklaamid ei ole Photo the Luxe International kontrolli all. Kui klikite nimetatud linkidele, siis palume tutvuda avatava lehekülje privaatsuseeskirjadega. Photo the Luxe International ei vastuta kolmandate osapoolte internetilehekülgede isikukaitse reeglite eest. Samuti ei vastuta Photo the Luxe International avanevate saitide sisu eest.

  Muudatused privaatsuseeskirjades?

  Muudatusi privaatsuseeskirjadesse tehakse vastavalt vajadustele. Photo the Luxe International jätab endale õiguse teha muudatusi privaatsuseeskirjadeke eesmärgiga hoide eeskirju kooskõlas üldiste muudatustega. Tellimust kinnitades nõustub klient sellel konkreetsel ajahetkel kehtivate privaatsuseeskirjadega.

  E-mail Photo the Luxe International-ilt

  Kui soovite saada uudiskirju uutest pakkumistest Photo the Luxe International-ilt, siis on vajalik vastava teenuse aktiveerimine teie Photo the Luxe International kontolt ning teile saadetakse uudiskirjad. Teenusest saab loobuda, kui saadate meile vastavasisulise e-maili.

  Kaitstud leheküljed Turvaline internetiülekandega maksmine. Internetiülekande leheküljed on kaitstud sellisel viisil, et teie poolt sisestatavaid makseandmeid ei ole võimalik jälgida kolmandatel isikutel. Saate veenduda oma makse turvalisuses, kui vajutate makselehel paremat hiireklahvi ning valite rippvalikust "Properties", edasi valige aken "connection information". Kui näete selles aknas SSL märget, siis on tegemist turvalise lehega. Teie krediitkaardi andmeid: kaardi number ja kehtivusaeg ei salvestata.

  Informatsiooni jagamine Photo the Luxe International jagab teie informatsiooni väga piiratud isikutele administratiiveesmärkidel:

 • PayPal: Maksed krediitkaardiga (Vise, Mastercard)
 • Rabopank: iDEAL masked ja pangaülekanded

 • Photo the Luxe International ei jaga infot teie kohta kolmandatele isikutele, välja arvatud kui seadus nõuab teisiti. Teie andmeid kasutatakse vaid privaatsuseeskirjades kirjeldatud eesmärkidel.

  Külaliste ja klientide õigused

  Külalise või kliendina on teil õigus kontakteeruda ja nõuda meie E-kommerts osakonnalt informatsiooni teie andmete kasutamise kohta. Teie küsimustele vastab E-kommerts osakond kirjalikult nelja nädala jooksul. Saadav informatsioon kirjeldab täpsemalt: kuidas teie andmeid kasutatakse, mis eesmärkidel seda tehakse, kust see info pärineb, kellele mis eesmärgil meie seda infot edastame. Samuti omab klient õigust nõuda E-kommerts osakonnalt oma kasutajakonto andmete muutmist, eemaldamist ja kaitsmist. Andmete muutmist on teil õigus nõuda, kui kehtivad andmed on valed või vastuolus seadustega.. Juhul kui te enam ei soovi saada e-maili teel meie uudiskirju, siis palume teil saata vastavasisuline e-mail ja me eemaldame teid uudiskirja saajate nimekirjast.

  Konfidentsiaalsus

  Isikud, kellele on antud õigus ja ligipääs meie andmebaasides olevatele isikuandmetele, peavad neid hoidma salajases. Erandid on lubatud vaid juhul, kui seda nõuab seadus.

  Turvalisus

  Piiramaks lubamatu ligipääsu teie anmetele, on Photo the Luxe International võtnud käibele järgmised turvalisuse parandamise meetmed: mittelubatud ligipääsu, kasutamise ja hävitamise kaitse. Samuti on teie andmed kaitstud juhusliku ja tahtmatu hävitamise eest.

  Lõpuks

  Kui olete lugenud meie privaatsuseeskirjad ja teil tekib lisaküsimusi, siis palun pöörduge küsimustega meie E-kommerts osakonna poole (kirjutades, helistades või saates e-mail).

  Andmed: Photo the Luxe International

  Ettevõtte nimi:   Photo the Luxe International
  Postiindeks:   Tallinn 
  Riik:   Eesti
  Veebiaadress:   www.phototheluxe.eu
  E-mail:   katrin.island [ @ ] phototheluxe.eu
  Telefon:   3725165857
  E-mail (küsimuste, kaebuste ja kommentaarid):          katrin.island [ @ ] phototheluxe.eu

     
    Uudiskiri Klienditeenindus
    E-mail aadress Telli uudiskiri Uudiskirjast loobumine
  Üldreeglid  |  Privaatsuse põhimõtted  |  Lehekülje kaart
  Käesolevalt veebilehelt on ilma Photo the Luxe International Netherlands loata kopeerimine keelatud.
  Tootja jätab endale õiguse hinnakirja muutmiseks.
   Autorikaitse © 2005-2019 Photo the Luxe International
  ABN-AMRO TNT is our logistic partner PayPal, pay with: Bank or Giro, VISA, Mastercard