Kodu  |   Kontakt  |  Küsimused ja vastused  |  Tellimine  |  Maksmine  |   Meie tehnika  |   Minu konto  
PHOTO the LUXE
PHOTO the LUXE
  Kõik tooted    |   2D Kristall    |   2D portreefoto 3D kujutisena kristallklaasis    |   Foto graveerimine peeglile
Our Technique
Meie tootmise tehnoloogiline metoodika

Tehnoloogiat kasutame nii kristallile, peeglile, ehetele ja portselanile graveerimiseks

Pildi ettevalmistus
Valmistame ette teie poolt saadetud foto (JPEG fail või paberkandjal) sellisel viisil, et see jääks teie poolt valitud tootele parimal kujul ja seda igavesti.
Tagastame teie paberkandjal foto, seda mitte vigastades, koos tellimusega.
Meie tehnikud töötlevad teie foto digitaalset koopiat nii, et sellelt saaks eemaldatud taust ja sellel olev isik oleks paremini nähtav.

3D tooted, logod ja tekst:
Photo the Luxe graveerib teie logo või teksti kolmemõõtmelise kujutisena kristalli (tootel ei pea olema foto elusolenditest).
Juhul kui teil ei ole meile saata 3D fotot, pole see probleem, sest meil on olemas spetsiaalne arvutitarkvara, mille abil muudame teie tavalise foto 3D pildiks

Tavaline foto 3D kujutisena kristallis:
Tänu spetsiaalsele arvutitarkvarale muudame teie tavafoto kolmemõõtmeliseks. Garanteerime teile parima võimaliku kvaliteedi, mida teie fotoga oleme võimelised saavutama. Hea kvaliteediga portreefotol vaatab pildil olev isik otse kaamerasse - nii puuduvad segavad varjud, mis halvendavad lõppprodukti kvaliteeti.

Teie foto lasergraveerimine:
Keerulise arvutitarkvara abil muudetakse teie foto "laserpunktikesteks", mille meie meistrid lasertehnika abil kristalli graveerivad.
Parimate kahemõõtmeliste piltide saamiseks kasutame 8. kihilist märgistamist. Erinevalt meie konkurentidest, kes kasutavad 2. kuni 3. kihilist märgistust.
Eemaldame teie fotolt tausta, et vaid oluline saaks olema esile toodud.

Ehetele graveerimine:
Arvutiprogramm muudab teie foto vastavalt varjunditele erinevate toonidega hallideks aladeks. Valged ehk heledamad alad graveeritakse erinevalt hallidest aladest sügavamalt, musti alasid ei graveerita
Kullast ja hõbedast ehetele graveerimiseks kasutame patendeeritud "dot by dot" (punkt-punkti haaval) deemantgraveerimise aparaate. Tänu aastatepikkusele kogemusele teame täpselt, millisel viisil peab graveerima, et tagada parim kvaliteet. Meie kuldehetele graveeritu omab eluaegset garantiid.
Meie kõrgekvaliteedilised graveerimismasinad töötavad 0,15mm täpsusega. Selline täpsus tagab 15 graveerimispunkti 0.15mm2 alale. Keskmiselt kantakse meie poolt graveeritud ehetele 8000 punkti ja 400000 punkti keskmise suurusega kristallile. Pidage meeles, et teie kingitus valmistatakse kõrgeima täpsusega.

Peeglid:
Teie teksti ja foto graveerimiseks peeglile kasutatakse kõrgekvaliteedilist hõbedaga kaetud peeglit. Peeglid graveeritakse musta ja valge tooniga.

Portselan:
Fotod portselanile graveeritakse kvaliteetset algmaterjali kasutades. Pildid, mis kantakse portselanile, on ilmastikukindlad ja ka UV kiirgus ei riku pildi kvaliteeti.
Photo de Luxe tagab kordumatu elamuse igas meie portselanist tootes. Pildid portselanil on selged ja hea graafikaga.

Kangas:
Teie foto trükitakse kõrgekvaliteedilisele kangale ning pilt asetatakse puidust raami. Pildi trükkimiseks kasutatakse UV kiirguse kindlaid värve. Meie kangavärvid püsivad selgena 75 aasta vältel.

Saatmine:
Kui teie tellitud toode on valmis, siis läbib see meiepoolse kvaliteedikontrolli. Kui kvaliteet vastab nõudmistele, siis pakitakse teie toode ning saadetakse teie koduaadressile või meie esinduskauplusesse.

   
  Uudiskiri Klienditeenindus
  E-mail aadress Telli uudiskiri Uudiskirjast loobumine
Üldreeglid  |  Privaatsuse põhimõtted  |  Lehekülje kaart
Käesolevalt veebilehelt on ilma Photo the Luxe International Netherlands loata kopeerimine keelatud.
Tootja jätab endale õiguse hinnakirja muutmiseks.
 Autorikaitse © 2005-2018 Photo the Luxe International
ABN-AMRO TNT is our logistic partner PayPal, pay with: Bank or Giro, VISA, Mastercard